Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Dr Maciej Miszczak oraz dr Michał Szyszka na szkoleniu w Anglii

2018-05-08

W dniach 2 -3 maja br. dr Michał Szyszka i Maciej Miszczak odwiedzili placówkę The Royal Orthopaedic Hospital w Birmingham.

Ortopedzi Centrum Medycznego Gamma wzięli udział w operacjach stawów biodrowych w angielskim szpitalu, który jest jednym z prekursorów metody kapoplastyki stawów biodrowych BHR.

Był, to kolejny ważny kurs, w którego czasie nasi specjaliści nabierają umiejętności praktycznych oraz wiedzy teoretycznej, aby jak najlepiej leczyć naszych Pacjentów.

Już dziś możecie umówić się na wizytę w Centrum Medyczne Gamma telefonicznie lub poprzez portal ZnanyLekarz : tel. 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach promocyjno-marketingowych oraz przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2019 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...